sobota, 19 lutego 2011

Moja biblioteczka krawiecka - część 1

Tak, tak, jestem chomikiem książkowym i kupuję co się da ;) Większość tylko przekartkowałam, ale myślę, że to dobry moment, aby wreszcie przyjrzeć się bliżej mojemu zbiorowi.
Będę się starała co kilka dni omawiać bardziej szczegółowo kolejne z książek. Jeśli któraś z Was chciałaby poznać jakąś pozycję jako pierwszą, to proszę o pozostawienie komentarza ze swoim typem :)


I jeszcze te po prawej stronie, w których nie widać tytułów


Jeśli któregoś tytułu nie widać wyraźnie, to po kliknięciu na zdjęcie powinno się powiększyć i wtedy lepiej widać.

Zapraszam do wybierania :)


Odpowiedzi na komentarze:
Magiczna Fabryka, Greeneddie, Gazyniu - pięknie dziękuję :*
Marienko - to zamykadło znalezione w sieci, więc szyj spokojnie :)
.

8 komentarzy:

handmade by Helena pisze...

udało się :)) jestem pierwsza !!!
"Moje nowe hobby"-opowiedz co to i może jakieś fotki środka ?

Magiczna Fabryka pisze...

To może my też :) Przede wszystkim świetny pomysł z tą biblioteczką. Bardzo chętnie będziemy śledzić kolejne recenzje. Interesują nas właściwie wszystkie propozycje szczególnie warte rozważenia przez początkujących. Zaczynając przygodę z szyciem zaopatrzyłyśmy się w kilka poradników, dwa z nich są też na Twojej półce - Sharon Chambers "Patchwork krok po kroku" i Jefferys Chris "Szycie Krok po kroku". Ciekawe jesteśmy opinii fachowca. A i jeszcze coś, jaka jest "Wielka Księga Szycia", warta swojej ceny? Pozdrawiamy :)

cOto.patchwork pisze...

Chętnie poznam Twój punkt widzenia.
Połowę tych książek mam i jestem z nich zadowolona! Aczkolwiek i tak nie da się tego wszystkiego nauczyć na pamięć - ale przy Twoich lekcjach może będzie łatwiej?

Gazynia pisze...

Ja tak jak Marienka byłabym zainteresowana książką "moje nowe hobby". Ciekawa jestem co to za jaka? Fajny pomysł z tą biblioteczką:) Kilka książek z Twojej półki mam, kilka miałam, ale się pozbyłam -te o szyciu odzieży, bo raczej nie miałam nigdy zamiaru brać się za ciuchy...;)

agajaw pisze...

imponująca biblioteka
ja tez zbieram co się da
zainteresowała mnie the quilters visual...

Anioły Anielki pisze...

...biblioteczka wspaniała... pozdrawiam milunio.papa

Siencja pisze...

Fajna biblioteczka! Mnie by interesował "pokój dziecka" i no "moje nowe hobby". Ja tez mam kilka książek już uzbieranych i moze faktycznie warto co nie co o nich napisać. Innym wtedy na pewno latwiej by było cos sobie wybrac.
Dziekuję!

Anonimowy pisze...

Mnie interesuje książka "Uszyj w jedno popołudnie" :D Bardzo zachecający tytuł ;) Czy są w tej książce informacje na temat szycia odzieży?